top of page

Dla naszego klienta, firmy transportowo-spedycyjnej specjalizującej się w kompleksowej obsłudze transportu drogowego zróżnicowaną flotą 150 pojazdów własnych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Handlowiec TSL

Lokalizacja

  • Milicz

Wynagrodzenie:

  • UoP: 8 000 - 10 000 zł brutto, B2B: 8 000 - 10 000 netto

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

Pozyskiwanie klientów bezpośrednich na usługi transportowo - spedycyjne,

Prowadzenie aktywnych działań prospectingowych poprzez Cold Calling, Cold Mailing i Social Selling, a także spotkania u klientów,

Współpraca z działem operacyjnym w celu dopasowania oferty do wymagań klienta,

Negocjowanie warunków współpracy,

Budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Wprowadzanie danych do CRM'a

Raportowanie i współpraca z Zarządem,

Monitorowanie rynku w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.

Reprezentowanie firmy na eventach branżowych

Dbałość o dobry wizerunek firmy,

OCZEKIWANIA

Minimum 3 lata na stanowisku handlowca w firmie oferującej usługi transportowe – warunek konieczny,

Bardzo dobrej znajomości zagadnień branży TSL,

Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów B2B poparte sukcesami,

Znajomość zasad nowoczesnego prospectingu,

Silna motywacja do działania i nastawienie na realizację celów,

Umiejętność samodzielnego organizowania pracy,

Łatwość nawiązywania kontaktów,

Znajomość oprogramowania Excel,

Prawo jazy kat. B,

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

Mile widziana znajomość innego języka obcego

OFERUJEMY

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B

Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,

Wynagrodzenie prowizyjne od wyników sprzedaży

Pracę w systemie hybrydowym

Pracę w stałych godzinach 8 - 16,

Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop i samochód służbowy)

Wspólne śniadania w każdą środę

Możliwość rozwoju zawodowego,

Uczestnictwo w eventach branżowych, targach także za granicą,

Welcome pack i system szkoleń.

bottom of page