top of page

Dla naszego klienta, firmy transportowo-spedycyjno-logistycznej specjalizującej się w kompleksowej obsłudze transportu drobnicowego i całopojazdowego między Polską, a krajami skandynawskimi oraz świadczącej usługi spedycji morskiej i magazynowania.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Planista transportu

Lokalizacja

  • Śrem

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

Planowanie, obsługa operacyjna zleceń, dokonywanie wycen transportów,

Opracowywanie optymalnych planów transportowych w oparciu o zlecenia klientów oraz dostępność środków transportu,

Monitorowanie przewozów w czasie rzeczywistym,

Współpraca z dyspozytorami i przewoźnikami w celu zapewnienia terminowości dostaw,

Kalkulacja kosztów i stawek transportowych,

Awizowanie kierowców na załadunkach i rozładunkach oraz na przeprawach promowych,

Prowadzenie zleceń w systemach informatycznych oraz obsługa dokumentacji transportowej,

Optymalizacja pustych kilometrów oraz pustych pojazdów,

Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Bezpośrednia współpraca z pozostałymi działami firmy,

OCZEKIWANIA

Minimum 3 lata doświadczenia w planowaniu dużej liczby pojazdów w transporcie międzynarodowym - warunek konieczny,

Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny,

Znajomość przepisów transportowych, czasu pracy kierowców, konwencji CMR i przepisów pakietu mobilności,

Umiejętności analityczne,

Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole,

Bardzo dobra organizacja pracy,

Umiejętność rozwiązywania problemów,

Zorientowanie na klienta, podzielność uwagi, dokładność, systematyczność, odpowiedzialność;

Przedsiębiorczość i proaktywność.

Znajomości obsługi giełd transportowych, pakietu Ms Office i programu Webfleet,

Znajomość rynków skandynawskich będzie dodatkowym atutem,

OFERUJEMY

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowania,

Pracę w dynamicznej organizacji uhonorowanej w Plebiscycie Diamenty Forbesa 2024 i Gazele Biznesu 2022 i 2023,

Narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków ze wsparciem nowoczesnego IT,

Stałe godziny pracy 8 - 16 (poza tymi godzinami dyspozytorzy dbają o komunikację z kierowcami)

Ubezpieczenie grupowe,

Multisport,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Spotkania integracyjne i inicjatywy dobroczynne

bottom of page