top of page

Dla naszego klienta, firmy transportowo-spedycyjnej specjalizującej się w kompleksowej obsłudze transportu drogowego zróżnicowaną flotą 150 pojazdów własnych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor drogowy

Lokalizacja

  • Milicz

Wynagrodzenie:

  • UoP: 6 000 - 8 000 zł brutto, B2B: 6 000 - 8 000 netto + wynagrodznie prowizyjne (średnia naszych spedytorów z ostatnich 3 miesięcy to marże od 2000 do 5000 zł netto)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI

Pozyskiwania ładunków poprzez giełdy transportowe oraz od klientów na flotę własną w transporcie międzynarodowym,

Prowadzenie floty własnej 6 - 8 solówek DMC 7,5t w ruchu międzynarodowym,

Kompleksowa obsługa zleceń,

Sporządzanie dokumentacji i sprawowanie nadzoru nad jej obiegiem,

Pozyskiwanie klientów, podtrzymywanie dobrych relacji,

Kontakt i koordynacja pracy kierowców,

Obsługa giełd transportowych i platform kwotacyjnych

OCZEKIWANIA

Minimum 3 lata na stanowisku samodzielnego spedytora z flotą własną – warunek konieczny,

Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny,

Znajomość zagadnień czasu pracy kierowców,

Znajomość giełd transportowych i platform kwotacyjnych,

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Znajomość oprogramowania Excel,

Mile widziana znajomość innego języka obcego

OFERUJEMY

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B

Wynagrodzenie zasadnicze + wynagrodzenie prowizyjne od uzyskanej marży

Pracę w stałych godzinach 8 - 16,

Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

Wspólne śniadania w każdą środę

Możliwość rozwoju zawodowego,

Welcome pack i system szkoleń.

bottom of page