Czym ty się zajmujesz? Czym jest MoveON! Consulting?

Aktualizacja: 11 lis 2020

Jestem wam to winny, ponieważ pewne wydarzenia utwierdziły mnie aby ten tekst powstał oto jedno z nich:


Halo?

Cześć Mamo,

Cześć… słyszałam, że firmę otworzyłeś?

No tak…

Czym będziesz się zajmował?

No wiesz konsulting TSL,

Yyyy…. Acha… niewiele z tego rozumiem, ale skoro wiesz co robisz….?....

No tak… wyjaśnię Ci wkrótce dokładnie o co chodzi ok?

OK!


No właśnie jak wytłumaczyć komuś spoza branży TSL… czym tak naprawdę się zajmuję? Oczywiście można ułożyć świetny tekst, którego czytanie, ktoś porzuci po drugim zdaniu… jak, no jak wytłumaczyć, pokazać zakres swoich usług, aby nikt Cię nie smyrnął kciukiem przewijając twoje wypociny na ekranie swojego smartphone?


Na szczęście biorę udział czynny w networkingu – choć wielu pyta po co ty to robisz?

Robię to bo mam okazję poznać wielu ludzi, którzy mnie napędzają, dzielą się ze mną swą energią, swoimi pasjami i czasem pomagają mi w moich projektach oczywiście mogą liczyć na mnie z wzajemnością.


Tak też było w tym przypadku Sylwia Chmielewska wykonała świetną robotę i właśnie jej sposób przedstawienia czym jest MoveON! Consulting najlepiej oddaje jak chciałbym aby klienci postrzegali tą firmę. Nawet Sylwia powiedziała: ja zrozumiałam dopiero rysując… najlepiej oddaje problematykę zrozumienia treści… podobno jeden obraz wart tysiąca słów…


rys. Sylwia Chmielewska

Liczę, że misja MoveON! Consulting jaką jest:

Wsparcie dla firm transportowych i logistycznych oraz specjalistów z branży TSL będzie się dalej rozwijać i za rok o tej porze jak ktoś pomyśli MoveON! Consulting to ten gość od TSL - słyszałem, że dobrą robotę robi!


Zapraszam was serdecznie do komentowania i polecania, wszelkie sugestie są dla mnie cenne.
Pozdrawiam


Radosław Bugaj


© Radoslaw Bugaj - kopiowanie i udostępnianie tylko za zgodą autora.

63 wyświetlenia0 komentarz
  • LinkedIn Ikona społeczna
  • Facebook Social Ikona
  • YouTube

©2019 by Move ON! Consulting. 

Składając zapytanie za pośrednictwem strony internetowej moveon-consulting.pl oświadczam, że wiem iż jest to równoznaczne z akceptacją Polityki Prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Move ON Consulting Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu m.in. świadczenia usług i archiwizacji. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz dostęp do swoich danych oraz prawo ich poprawiania.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji w/w. celu.